Юридичний портал Томаківщини
Меню сайта

Категорії розділу
Мои файлы [37]

Адвокат

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Інформація про стан розгляду поданої органу державної реєстрації прав, нотаріусу заяви (запиту)

Пошук відомостей в ЄДР

Статистика

Нравится
Главная » Файлы » Мои файлы

Безоплатна правова допомога
12.04.2012, 08:58

Законом України «Про безоплатну правову допомогу», який набрав чинності 9 липня 2011 року, передбачено формування в Україні системи безоплатної правової допомоги.

Відповідно до Закону система складається з двох взаємопов’язаних складових – систем безоплатної первинної та безоплатної вторинної правової допомоги.

Безоплатна первинна правова допомога передбачає надання правової інформації, консультацій, роз’яснень з правових питань, складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру). Право на отримання такої допомоги мають всі особи, які перебувають під юрисдикцією України, а надавати її з 9 липня 2011 року зобов’язані всі органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Безоплатна вторинна правова допомога полягає у забезпеченні захисту особи від обвинувачення, представництва особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, а також складенні документів процесуального характеру. Право на отримання такої допомоги мають малозабезпечені особи, а також особи, віднесені до певних соціально вразливих груп (діти-сироти, ветерани війни, реабілітовані особи, інші категорії осіб). Таку допомогу надаватимуть спеціально створені протягом 2012 – 2014 років центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ.

До уваги адвокатів, конкурс!

Міністерством юстиції прийнято рішення про проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Прийом документів для участі у конкурсі проводиться до 23 квітня 2012 року головними управліннями юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, а також районними, районними в містах, міськими (міст обласного значення) та міськрайонними управліннями юстиції.

Нова система, зокрема, передбачатиме:

- гнучкий графік співпраці на основі цивільно-правових угод залежно від бажаної адвокатом міри його залучення до надання вторинної правової допомоги (від повної зайнятості до ведення окремих справ);

- адекватний рівень оплати послуг адвокатів;

- забезпечення можливості користуватися належним чином обладнаними офісними приміщеннями для тих адвокатів, які будуть працювати на умовах повної зайнятості.

НОВА СИСТЕМА ОПЛАТИ ПОСЛУГ АДВОКАТІВ, ЯКІ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ ДО НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ.

До участі у конкурсі запрошується кожен адвокат, який бажає виконувати замовлення держави на здійснення важливої суспільної місії – надавати правову допомогу тим, хто справді її потребує, однак не може собі її дозволити.

Документи для участі у конкурсі можна подавати до 23 квітня 2012 року головних управлінь юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, а також до районних, районних в містах, міських (міст обласного значення) та міськрайонних управлінь юстиції.

З наказом Міністерства юстиції про проведення конкурсу можна ознайомитися ТУТ.

З детальним планом організації конкурсу та графіком його проведення можна ознайомитися ТУТ.

Категория: Мои файлы | Теги:
Просмотров: 920 | Загрузок: 0
Історія Томаківського району

Конвенція ООН про права дитини

Загальна декларація прав людини

Електронні сервіси Мін`юсту

Пошук по сайту

Інші веб-сайти
  • Викривач корупції
  • Стоп корупція
  • Доступ до правди
  • Контакт-центр Дніпропетровської ОДА
  • ЗОВ Закон Один для Всіх
  • Міністерство юстиції України


  •  
    Copyright MyCorp© 2010 - 2023 Юридичний портал Томаківщини