Юридичний портал Томаківщини
Меню сайта

Адвокат

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Інформація про стан розгляду поданої органу державної реєстрації прав, нотаріусу заяви (запиту)

Пошук відомостей в ЄДР

Статистика

Нравится
Главная » 2020 » Июль » 30 » Затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення
22:10
Затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення

Відповідно до абзацу другого частини сьомої статті 37-1 Земельного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №650 "Про затвердження Правил утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення" (далі по тексту - Постанова), затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення (далі по тексту - Правила).

Правила визначають основні вимоги щодо утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, проведення комплексу заходів з метою забезпечення виконання функцій з агролісотехнічної меліорації.

Правила є обов’язковими для виконання усіма власниками, орендарями та користувачами земельних ділянок, на яких розташовано полезахисні лісові смуги.

У Правилах терміни вживаються у такому значенні:

полезахисні лісові смуги - штучно створені насадження лінійного типу для захисту сільськогосподарських угідь від негативного впливу природних та антропогенних факторів;

утримання полезахисних лісових смуг - комплекс лісівничих та агротехнічних заходів, спрямованих на поліпшення стану або складу насаджень, підтримання відповідних конструкцій;

збереження полезахисних лісових смуг - комплекс заходів щодо організації охорони і захисту насаджень від пожеж, незаконних рубок, пошкоджень, ослаблення, захисту від шкідників і хвороб та іншого шкідливого впливу.

Також Постановою внесено зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 року №220.

Постанова набрала чинності 30.07.2020.

Ознайомитись з офіційним текстом Постанови можна за наступним посиланням - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/650-2020-%D0%BF#Text.

-Адвокат Валерій Павленко-


Рекомендувати:
Просмотров: 218 
Історія Томаківського району

Конвенція ООН про права дитини

Загальна декларація прав людини

Електронні сервіси Мін`юсту

Пошук по сайту

Календар
«  Июль 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Інші веб-сайти
  • Викривач корупції
  • Стоп корупція
  • Доступ до правди
  • Контакт-центр Дніпропетровської ОДА
  • ЗОВ Закон Один для Всіх
  • Міністерство юстиції України


  •  
    Copyright MyCorp© 2010 - 2023 Юридичний портал Томаківщини